Powder Brows

Pudrové obočí

Powder Brows nebo pudrové nebo také ombré obočí je speciální technika strojkového tetování. Na rozdíl od microbladingu který se vyrábí čepelkou a chloupky se do kůže vyřezávají jeden po druhém tady u powder brows se tetuje strojkem s jednou jehličkou a cíl je vystínovat obočí takzvaně do ztracena, aby nevzniklo nevzhledné ohraničení a výsledné obočí vypadá velice jemně a přirozeně.

Pudrové obočí výrazně doporučuji klientkám, které jsou zvyklé si obočí dokreslovat, či jinak zvýrazňovat protože microblading by pro ně byl nevýrazný.

Tato technika je take skvělá pro mastnou pleť, kde ostatní techniky nejsou vhodné. Mastná pleť kvůli své struktuře má tendence probarvit tetováž jako je mikroblading do šeda to se u pudrového obobčí nestane.

Výdrž PowderBrows na kůži je cca 1,5-2 roky.

Pudrové obočí se dá aplikovat i na starší permanentní makeup, ale ombré efekt nemusí být v tomto případě až tak výrazný, protože je potřeba obočí více stínovat.

(UPOZORNĚNÍ: Neobjednávejte se na předělání starého obočí bez předchozího zaslání fotografie obočí a schválení z mé strany - ne všechny PMU lze předělat!