„Dokonalé rty mohou být i Vaší realitou“

Perfect Lips

Aquarelle Lips

Perfect Lips

Možná jste někde už zahlédli, přečetli, že existuje metoda jak zvýraznit rty, aby vypadaly přirozeně. Moderní způsob jak tohoto dosáhnout je metoda Aquarelle lips. Permanentní make-up, kdy se do celé plochy rtů povrchově zatetuje přesně zvolený pigment který společně vybereme. Pozor výsledný odstín bude o mnoho světlejší než vidíte na fotce vlevo - to dá rozum, pokud by čerstvé tetování bylo v odstínu výsledné barvy pak by nám výsledek po zahojení nestačil a pusa by byla stále moc světlá. Tedy počítejte s vyblednutím až o 40%. 

Výrobní postup


Kouzelné na celém procesu je to, že můžeme malinko poupravit tvar rtů, doladit hranice a opticky rty rozšířit případně zkorigovat tvarové nerovnosti. Vše si hned v úvodu pečlivě vyměříme a zakreslíme - tedy budete vědět přesně co tetujeme a jaký bude výsledek. Barvu společně vybereme, doporučím Vám a samozřejmě dám i na Vaše přání, v ideálním případě si s sebou můžete vzít Vaši oblíbenou rtěnku.

Nejprve si orámujeme Vaše rty bílou konturou a vše důkladně promyslíme a proměříme než začneme tetovat.

Poté jemně ohraničíme rty tenoučkou konturou a začneme vybarvovat celou plochu rtů, kontura nám slouží jako okraj rtu a ve výsledku splyne s ostatní barvou rtu. Nebojte se vůbec tetování, které bylo obvyklé před dvaceti lety kdy permanent rtů = fialová kontura kolem celých rtů. Používám nejmodernější metody, techniky, pigmenty i tonika při tetování tak se nemusíte bolesti vůbec bát, nebolí to. 

Pigment se zapracovává přesným postupem který má svoje schéma, a budeme těch pigmentů používat několik. Výběr provedeme spolu, po domluvě a s ohledem na váš fototyp.

Pustíme se tedy do díla a výsledkem bude pečlivě vystínovaná retní červeň, tak aby jste nemusela stále bojovat se zvýrazněním rtěnkou ale zároveň výsledek bude přirozený a dá se tedy jakýmkoliv odstínem rtěnek přemalovat případně použitý lesk na rty hezky probarví tetováž.

Pokud by jste někdo trpěl na nadměrný výskyt oparů - neváhejte se mi ozvat - poslala bych vám preventivně Herpesin ať na rty nemají takovou extrémní zátěž.