Perfect lips 

Perfect Lips

Možná jste někde už zahlédli, přečetli, že existuje metoda jak zvýraznit rty, aby vypadaly přirozeně. Moderní způsob jak tohoto dosáhnout je metoda Aquarelle lips. Permanentní make-up, kdy se do celé plochy rtů povrchově zatetuje přesně zvolený pigment který společně vybereme. Pozor výsledný odstín bude o mnoho světlejší než vidíte na fotce vlevo - to dá rozum, pokud by čerstvé tetování bylo v odstínu výsledné barvy pak by nám výsledek po zahojení nestačil a pusa by byla stále moc světlá. Tedy počítejte s vyblednutím až o 40%. 

Výrobní postup


Kouzelné na celém procesu je to, že můžeme malinko poupravit tvar rtů, doladit hranice a opticky rty rozšířit případně zkorigovat tvarové nerovnosti. Vše si hned v úvodu pečlivě vyměříme a zakreslíme - tedy budete vědět přesně co tetujeme a jaký bude výsledek. Barvu společně vybereme, doporučím Vám a samozřejmě dám i na Vaše přání, v ideálním případě si s sebou můžete vzít Vaši oblíbenou rtěnku.

Nejprve si orámujeme Vaše rty bílou konturou a vše důkladně promyslíme a proměříme než začneme tetovat.

Poté jemně ohraničíme rty tenoučkou konturou a začneme vybarvovat celou plochu rtů, kontura nám slouží jako okraj rtu a ve výsledku splyne s ostatní barvou rtu. Nebojte se vůbec tetování, které bylo obvyklé před dvaceti lety kdy permanent rtů = fialová kontura kolem celých rtů. Používám nejmodernější metody, techniky, pigmenty i tonika při tetování tak se nemusíte bolesti vůbec bát, nebolí to. 

Pigment se zapracovává přesným postupem který má svoje schéma, a budeme těch pigmentů používat několik. Výběr provedeme spolu, po domluvě a s ohledem na váš fototyp.

Pustíme se tedy do díla a výsledkem bude pečlivě vystínovaná retní červeň, tak aby jste nemusela stále bojovat se zvýrazněním rtěnkou ale zároveň výsledek bude přirozený a dá se tedy jakýmkoliv odstínem rtěnek přemalovat případně použitý lesk na rty hezky probarví tetováž.

Pokud by jste někdo trpěl na nadměrný výskyt oparů - neváhejte se mi ozvat - poslala bych vám preventivně Herpesin ať na rty nemají takovou extrémní zátěž.