ZO Skin Health

ZO Skin Health

ZO Skin Health
ZO Skin Health

Dlouho jsem vybírala kosmetiku které bych se svěřila do péče a povedlo se :-) Kromě skvělých výsledků které se dají s pomocí těchto produktů dosáhnout mne těší ještě fakt, že je to značka luxusní, neobvyklá a mám tu čest s ní pracovat v Brně právě já.

Roky jsem děnně dělala ve svém salonu mnoho kosmetik, je to procedura na kterou se těšíte a užijete si chvilku pro sebe, o tom žádná. Ovšem míra práce na Vaší pleti se nedá poměřovat s tím kolik toho zvládnete právě VY, pravidelnou denní rutinou doma. A protože aktuální časové možnosti mi nedovolují se vrátit tak úplně do časů minulých, rozhodla jsem se nedělat denodenní kosmetická ošetření ale že zhodnotím nabyté desetileté zkušenosti a spíše vám poradím JAK se starat a ČÍM se starat. Zkrátka předám svoje know-how a vy nebudete muset ztrácet čas a peníze zkoušením nesmyslných, mnohdy protichůdných produktů zakoupených všudemožně po lékárnách a drogeriích.

Takže zanalyzujeme Vaši pleť a s ohledem na rozsah vaší investice do pleťové péče, vybereme produkty které Vám mohou pomoci, a vězte že tato denní rutina je to nejlepší co můžete pro Vaši pleť udělat.

Na této kosmetice je myslím velkým přínosem že usiluje především o zdravou pleť. A ta, jak víme je schopna se pak následně lépe bránit nepříznivým vlivům a lépe čelí stresujícím okolnostem. Systém péče je tedy rozdělen do následujícíh třech kroků

1. uzdravení (get ready)

2. prevence a korekce

3. ochrana

Nejprve je potřeba pleť důkladně ozdravit a připravit na další pěstění. Ozdravení pleti spočívá v důkladném očištění a tonizaci a to v rámci každodenní rutiny. Následně pak dle typu pleti volíme preventivní a koretivní program - neznamená to že odejdete s náručí produktů, tahle kosmetika je minimalistická a mnohdy méně je více a to se mi líbí. Takže zvolíme nějaký vhodný krém, gel, či sérum k dalšímu používání a vhodně nastavíme vaši denní rutinu která je nesmírně důležitá. Ochranou se potom rozumí vhodná UV péče.